ARFRX-1903038LJ
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
LEJA TOOLS FRX-1903038LJ - Sierra circular FERROfix - Ø 190 mm - Ancho diente 2,0 mm - Eje 30 mm